Bitdefender
GravityZone Bussiness Security

En İyi Koruma, En İyi Performans

GravityZone, bağımsız güvenlik testlerinde sürekli olarak 1. sırada yer alır ve her büyüklükteki şirket için güvenilir güvenlik sağlar.

Bootstrap Themes

Hepsi Bir Arada,Basit Güvenlik

Gerekli minimum teknik becerilerle merkezi yönetim kolay dağıtım sağlarken yüksek performans ve koruma sağlayan, kaynakları verimli kullanan güvenlik çözümü. İşletmenizin siber güvenlik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak bulut veya şirket içinde barındırılan yönetim konsolu arasında seçim yapmanıza olanak tanır.
Bitdefender GravityZone Business Security, kanıtlanmış makine öğrenimi teknikleri, davranış analizi ve çalışan işlemlerin sürekli izlenmesini kullanan bir iş antivirüs yazılımından çok daha fazlasıdır. Bu şekilde, tüm cihazlarınız (masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, fiziksel ve sanal sunucular) için kullanımı kolay tek bir platformda her tür kötü amaçlı yazılıma (fidye yazılımı, kimlik avı, sıfır gün saldırısı, virüsler, casus yazılımlar vb.) karşı tam koruma elde edersiniz.

En iyi performansla
en iyi koruma

Her büyüklükteki kuruluşlar için güvenilir güvenlik sağlayan bağımsız güvenlik testlerinde sürekli 1. sırada yer alır.

Verimli Yönetim

Tüm güvenlik etkinlikleri tek bir konsol ve tek bir ajan ile yönetilir.

Tam Operasyonel Kontrol

Son derece ayrıntılı güvenlik kontrolleri, minimum çabayla maksimum koruma sağlar.

Etkili kötü amaçlı yazılım algılama ve minimum yanlış pozitif ile masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve sunucuları katmanlı güvenlikle koruyun. Bitdefender'ın makine öğrenim modelleri, statik ve dinamik özellikler kullanır ve dünya çapında yüz milyonlarca uç noktadan toplanan milyarlarca temiz ve kötü niyetli dosya örneğinde sürekli olarak geliştirilir. Bir tehdit algılandığında; işlemi sonlandırma, karantinaya alma, kaldırma ve kötü niyetli değişiklikleri geri alma ile anında etkisiz hale getirilir.

Fidye yazılımı, dünya çapındaki kuruluşlar için derin bir endişe kaynağıdır. Bitdefender'ın kapsamlı fidye yazılımı araştırması ve şifre çözücüleri, kurbanların milyarlarca dolar tasarruf etmesine yardımcı oldu. Bitdefender, hem yürütme öncesi hem de çalışma anında yeni fidye yazılımı modellerini doğru bir şekilde algılayarak sistemlerinizin en gelişmiş korumaya sahip olduğu konusunda size gönül rahatlığı sağlar. GravityZone Business Security, orijinal dosyaların gerçek zamanlı yedeklenmesini içeren ve uzaktan fidye yazılımı saldırılarının başarıyla izlenmesini ve engellenmesini sağlayan en son fidye yazılımı azaltma teknolojisini içerir.

Bitdefender GravityZone Business Security, tüm güvenlik yönetimi bileşenleri için tek bir görünüm sağlayan tek bir yönetim konsolu olan GravityZone Kontrol Merkezi'ne sahiptir. Tek konsol, güvenlik olaylarının kolayca izlenebildiği ve yönetildiği ve özel sunuculara, ek bakıma veya daha fazla BT personeline duyulan ihtiyacı ortadan kaldırdığı anlamına gelir.

Özel sunuculara veya daha fazla BT personeline gerek yok - GravityZone Business Security, tüm güvenlik özelliklerini tek bir konsolda merkezileştirir. Çalışanların hiçbir zaman güvenlik etkinliklerini güncellemesi veya izlemesi gerekmez. Basit ve kapsamlı bir prosedürle korumasız tüm bilgisayarlara uzaktan koruma yükleyerek zamandan tasarruf edin. GravityZone Business Security, şirket içinde dağıtılabilir veya bulutta Bitdefender tarafından barındırılabilir.

Uç nokta zayıflıklarının etkin bir şekilde belirlenmesi, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi, sağlıklı bir güvenlik programı yürütmek ve kurumsal riski azaltmak için çok önemlidir. GravityZone Business Security'nin Uç Nokta Risk Yönetimi altyapısı, riskli işletim sistemi ve yanlış yapılandırmaları keşfederek ve bunlara öncelik vererek, riskleri azaltır ve uç nokta yüzey alanını sağlamlaştırır.

Ağ güvenlik açığı saldırılarına karşı yeni bir koruma düzeyi elde edin. Kaba kuvvet saldırıları, parola hırsızlıkları, ağ açıklarından yararlanma ve yanal hareketler gibi tehditleri daha yürütülmeden önce engelleyen ağ tabanlı güvenlikle korumayı yeni alanlara genişletin.
Bitdefender Bussines Security

GravityZone Business Security İçindeki Fidye Yazılımına Karşı Koruma Teknolojileri

GravityZone Business Security, uç nokta kontrolleri, önleme, algılama, iyileştirme ve görünürlük teknolojilerini içeren uyarlanabilir katmanlı bir mimariye dayanmaktadır. Bitdefender, kullanıcılara ve güvenlik yöneticilerine, fidye yazılımlarını uzak tutmak için birden çok düzeyde araçlar sunar. GravityZone’un Business Security fidye yazılımı savunmaları şunlardan oluşur:

En İyi Koruma

Bitdefender, fidye yazılımı tarafından kolayca silinebilecek gölge kopyalar kullanmadan, kullanıcı dosyalarının otomatik, kurcalanmaya karşı korumalı yedek kopyalarını oluşturur. Fidye yazılımı, korunan yedekleme dosyalarına erişemez ve kullanıcı bunların varlığından habersizdir.

Engelleme ve Önleme

Fidye yazılımlarına karşı çeşitli uyarlanabilir savunmalar devreye girer: Machine Learning Anti-Malware, yeni kalıpları yürütme öncesi ve çalışma zamanında doğru bir şekilde algılar. Advanced Anti-Exploit kötü amaçlı işlemleri otomatik olarak hızlı bir şekilde tanımlar ve sonlandırır. Ağ Saldırısı Savunması, ağ giriş noktaları aracılığıyla gelen fidye yazılımı istismarlarını engeller.

Gerçek Zamanlı İzleme

GravityZone Advanced Threat Control modülü, güvenlik ekipleri tarafından otomatik veya manuel sonlandırma için şüpheli veya kötü niyetli işlemleri belirlemek için kayıt defteri değişiklikleri, dosya okuma/yazma, şifreleme ve daha fazlası dahil olmak üzere gerçek zamanlı olarak çalışan süreçleri izler.

Risk Azaltma

GravityZone’un çoklu risk azaltma teknolojileri, sistem ve uygulama güvenlik açıklarının ve yanlış yapılandırmaların, kuruluşları fidye yazılımı saldırılarına açık hale getirmemesini sağlar. Eşsiz Human Risk Analytics modülü, riskli kullanıcı eylemlerinden ve davranışlarından yararlanan fidye yazılımı saldırılarını engeller.