Bitdefender
GravityZone Enterprise Security

Tespit, Müdahale ve Risk Analitiği

Uç noktalarınızı korumak için nihai çözüm: gelişmiş önleme, kapsamlı algılama, etkili yanıt ve risk analizi. Tehdit yaşam döngüsünün tamamını ele almak üzere tasarlanmıştır.

Bootstrap Themes

Her Kuruluş İçin Birleşik Önleme, Uç Noktalar Arası Korelasyon, Tespit, Müdahale ve Risk Analitiği

GravityZone Business Security Enterprise (resmi olarak GravityZone Ultra olarak bilinir), tehdit yaşam döngüsü boyunca uç nokta altyapısını (iş istasyonları, sunucular ve konteynerler) yüksek verimlilikle savunmanıza yardımcı olmak için dünyanın en etkili uç nokta koruma platformunu Uç Nokta Algılama ve Yanıt (EDR) yetenekleriyle ve verimlilikle birleştirir.Çapraz uç nokta olay korelasyonu, EDR’ın ayrıntı düzeyi ve zengin güvenlik bağlamını XDR’ın (genişletilmiş Tespit ve Müdahale) altyapı genelindeki analitiğiyle birleştirerek tehdit algılama ve görünürlüğü yeni bir düzeye taşıyor.Risk Analizini (uç nokta ve kullanıcı tarafından oluşturulan riskler için) dahil ederek ve yenilikleri yerel olarak sağlamlaştırarak, uç nokta saldırı yüzeyini en aza indirerek saldırganların nüfuz etmesini zorlaştırıyoruz

Dünyanın En Etkili
Uç Nokta Koruması

EDR, Risk Analitiği ve Sertleştirme teknolojilerini, tek aracılı tek bir konsolda birleştiren GravityZone, ilk temastan, istismardan, kalıcılıktan ve kötü niyetli etkinlikten tüm tehdit yaşam döngüsü boyunca ihlalleri başarılı bir şekilde durdurmak için 30 katmanlı gelişmiş tekniklerden yararlanır.

Uç Nokta Algılama ve Yanıt Teknolojisi

Bitdefender’ın yeni EDR’ı, birden fazla uç noktayı içeren karmaşık siber saldırılarla daha etkin bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olmak için EDR analitiği ve olay korelasyon yeteneklerini tek bir uç noktanın sınırlarının ötesine taşır. Çapraz uç nokta algılama ve yanıt, araştırmaları odaklayabilmeniz ve daha etkin şekilde yanıt verebilmeniz için kurumsal düzeyde benzersiz bir şekilde size tehdit görselleştirmeleri sağlar.

Risk Analitiğine Dayalı Sertleştirme

Bitdefender’ın risk analizi motoru, uç nokta güvenlik yanlış yapılandırmalarını ve kullanıcı davranışlarını sürekli olarak değerlendirerek, anlaşılması kolay bir önceliklendirilmiş güvenlik duruşu geliştirmeleri listesi sunar.

Çapraz uç nokta korelasyon teknolojisi, hibrit altyapılardaki (iş istasyonları, sunucular ve konteynerler, çeşitli işletim sistemlerini çalıştıran) birden çok uç noktada gelişmiş saldırıları algılamak için XDR yeteneklerini uygulayarak tehdit algılama ve görünürlüğü yeni bir düzeye taşıyor.

Anormallik algılama ve açıklardan yararlanma savunması dahil olmak üzere gelişmiş önleme yetenekleriyle GravityZone Business Security Enterprise, saldırı zincirinin başlarında karmaşık tehditleri engeller. Yürütme öncesi algılama ve EDR geliştirmeleri, saldırganların sisteminizi alt üst etmesini engeller ve olasılığa dayalı olarak anormal davranışları algılayıp engeller.

Bitdefender GravityZone Business Security, tüm güvenlik yönetimi bileşenleri için tek bir görünüm sağlayan tek bir yönetim konsolu olan GravityZone Kontrol Merkezi'ne sahiptir. Tek konsol, güvenlik olaylarının kolayca izlenebildiği ve yönetildiği ve özel sunuculara, ek bakıma veya daha fazla BT personeline duyulan ihtiyacı ortadan kaldırdığı anlamına gelir.

Tüm uç noktalarınızdaki yapılandırma risklerini gidermek için sertleştirme eylemlerini ortaya çıkarmak, önceliklerini belirlemek ve otomatik olarak etkinleştirmek için yüzlerce faktörü kullanarak riski sürekli olarak analiz edin. Güvenli olmayan web sitelerinde oturum açma, zayıf parola yönetimi ve güvenliği ihlal edilmiş USB kullanımı dahil olmak üzere kuruluşunuz için güvenlik riski oluşturan kullanıcı davranışlarını belirleyin.

Dünyanın en iyi önleme yığını ve yürütme sırasında davranışa dayalı algılama yetenekleri, gelişmiş tehditlerin kurumsal altyapıda yürütülmesini önler ve durdurur. Aktif bir tehdit tespit edildiğinde, daha fazla hasarı veya yanal hareketleri engellemek için otomatik bir yanıt devreye girer.

Ağ güvenlik açığı saldırılarına karşı yeni bir koruma düzeyi elde edin. Kaba kuvvet saldırıları, parola hırsızlıkları, ağ açıklarından yararlanma ve yanal hareketler gibi tehditleri daha yürütülmeden önce engelleyen ağ tabanlı güvenlikle korumayı yeni alanlara genişletin.

Fiziksel, sanallaştırılmış veya bulut altyapılarında Windows, Linux veya Mac çalıştıran tüm kurumsal uç noktalarda tutarlı güvenlik sağlar. Splunk dahil olmak üzere önceden var olan güvenlik operasyonları araçlarıyla entegrasyonu destekler ve tüm büyük hipervizörler dahil olmak üzere veri merkezi teknolojileri için optimize edilmiştir.

Gelişmiş yerel ve bulut makine öğrenimi, davranış analizi, entegre korumalı alan ve cihaz sağlamlaştırma gibi imzasız teknolojiler, karmaşık tehditlere karşı son derece etkili, katmanlı koruma olarak çalışır.
Bitdefender Bussines Security

Teknoloji ve Mimari

Bitdefender katmanlı yeni nesil uç nokta koruma platformu, uç nokta kontrolleri, önleme, algılama, iyileştirme ve görünürlüğü içeren uyarlanabilir katmanlı bir mimari kullanır.