Zecurion
Next Generation Data Loss Prevention

Gizli verilerinizi ihlal veya kayıptan koruyun.

Çalışanlarınızın yanlış davranışlarını ve kuruluşun kaynaklarını kötüye kullananları tespit edin.

Bootstrap Themes

Zecurion Next Generation Data Loss Prevention

10 – 200.000 kullanıcı arasında konumlandırılabilen, yönetilmesi ve uygulanması kolay Zecurion Next Generation Data Loss Prevention ile kurumunuzun veri kaybını önleyin. Birisi akıllı telefonla bir ekranı fotoğraflamaya çalıştığında, Zecurion DLP bunu web kamerası aracılığıyla hemen algılar ve bilgisayarı engeller. Devrim niteliğindeki teknoloji, güvenilir akıllı telefon tespiti sağlamak için 2 sinir ağı kullanır ve siber güvenlik olaylarını göz açıp kapayıncaya kadar (0,06 saniyeden itibaren) işaretler.

En iyi performansla
en iyi koruma

Her büyüklükteki kuruluşlar için güvenilir güvenlik sağlayan bağımsız güvenlik testlerinde sürekli 1. sırada yer alır.

Verimli Yönetim

Tüm güvenlik etkinlikleri tek bir konsol ve tek bir ajan ile yönetilir.

Tam Operasyonel Kontrol

Son derece ayrıntılı güvenlik kontrolleri, minimum çabayla maksimum koruma sağlar.

Akıllı telefonla bir ekran fotoğraflanmaya çalışıldığında, Zecurion DLP bunu web kamerası aracılığıyla hemen algılar ve bilgisayarı engeller. Teknoloji, güvenilir akıllı telefon algılaması sağlamak için 2 sinir ağı kullanır ve siber güvenlik olaylarını göz açıp kapayıncaya kadar (yaklaşık 0,06 saniye) işaretler.

Çalışan faaliyetlerinin toplam görünürlüğünü sağlar ve bunu ana parametreler üzerinde değerlendirir: Risk, üretkenlik, politikalar ve duygusal durum. Her çalışan profili, kullanıcıyla ilişkili tüm olayları tek bir sayfada içerir. Tüm olaylar kronolojik sırayla gösterilir ve daha fazla bilgi için tıklanabilir. Yönetici, yüksek riskli çalışanları denetleyecek, düşük riskli çalışanlar ise daha küçük sınırlamalarla çalışabilecek.

Çalışma saatlerini takip eder, çalışanların işyerlerindeki eylemlerini kaydeder ve verimliliği değerlendirir. Modül, personelin faaliyetlerini kurumsal standartlara ve güvenlik politikalarına uygunluk açısından kontrol eder. Çalışan Kartı: Her dosya dinamik’te işyerindeki etkinlik ve etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir. Yönetici ayrıca personel olaylarını uygun bir biçimde gözden geçirebilir. 10’dan Fazla Göstergeli Rapor Tasarımcısı: Artık raporlar, on binlerce bilgisayardan hızlı filtreler, gruplar ve veriler içeren bir tablo içeriyor. Kaynak Kullanımı ve Zaman Çizelgeleri: Web siteleri ve uygulamalar ve faaliyet dönemi çalışmaya ne hakkında detaylı bilgileri gösteriyor. Otomatik olarak oluşturulan zaman çizelgeleri, yöneticilerin kurumsal cihaz yönetimi ve iş günü uzun ömürlülüğü de dahil olmak üzere disiplini denetlemelerine yardımcı olur.

Gizli verilerinizi ihlal veya kayıptan koruyun. Çalışanlarınızın yanlış davranışlarını ve kuruluşun kaynaklarını kötüye kullananları tespit edin. Karmaşık yönetmeliklere (KVKK, GDPR,…) uyum sağlayın. Dolandırıcılık ve suistimallere engel olun. Adli soruşturma için gelişmiş özellikleri kullanın .

Web, elektronik posta, sosyal ağlar, forumlar, bloglar, anlık mesajlaşma programları, USB sürücüler, yazıcılar ve diğer cihazlar dahil olmak üzere 100’den fazla kanal tarafından veri kayıplarına karşı koruma sağlar . Tüm yaygın ofis programları dahil olmak üzere 500’den fazla dosya formatının incelenmesini destekler . Belgeleri kategorilere ayırmak ve hassas bilgileri belirlemek için sözlükler, belge parmak izleri, düzenli ifadeler, makine öğrenimi ve yapay zeka tabanlı algoritmalar dahil 10’dan fazla teknoloji kullanır . Tüm modern mesajlaşma uygulamalarını kontrol eder: WhatsApp, Telegram, Skype, MS Teams Kurumsal ağda gizli bilgileri aramak ve sınıflandırmak için bir keşif modülüne sahiptir. Şüpheli sapmaları tespit etmek ve veri ihlallerini gerçekleşmeden önce önlemek için 10’dan fazla göstergeye ve duygusal profillemeye sahip bir kullanıcı davranışı analitiği (UBA) modülüne sahiptir. Araştırma çabalarını ve süresini azaltmak ve kuruluş içindeki gizli bağlantıları bulmak için etkileşimli kullanıcı bağlantı haritasını görüntüler. Zecurion Next Generation DLP, olay yönetimi yapmanıza, güvenlik açıklarını bulmanıza, politikaları değiştirmenize, dolandırıcılık planlarını ifşa etmenize, bir çalışanın pozisyon/erişim haklarını kötüye kullanıp kullanmadığını anlamanıza, yüksek risk grubunu izlemenize ve son olarak şirket içindeki süreçleri gözden geçirmenize olanak tanır.